Błyskawiczna Sprzedaż Nieruchomości

Bezpośrednio - szybko - bezpiecznie - na uczciwych warunkach

Dla kogo jest ta oferta?

Mam nową ofertę na oku

Ale boję się, że mi ucieknie, a muszę sprzedać moją nieruchomość.

Wyprowadzam się

Nie potrzebuję już tego mieszkania lub domu, ale nie mam czasu na sprzedaż. Gdyby znalazł się klient i zaoferował uczciwą cenę, to z chęcią sprzedam od razu.

Dostałem spadek

Otrzymałem nieruchomość w spadku i chcę ją szybko spieniężyć bez zbędnego czekania i formalności.

Mieszkam daleko

Nie mieszkasz w Ostrowie, ale została tutaj Twoja nieruchomość? Pomożemy zorganizować jak najwięcej formalności zdalnie.

Za duże

Twój dom lub mieszkanie jest za duże? Chcesz zamienić na coś mniejszego? Zadzwoń, być może mamy nieruchomość dla Ciebie na zamianę.

Zadłużone

Masz problemy z utrzymaniem swojej nieruchomości? Szukasz czegoś tańszego? Potrzebujesz wyjść z długów? Zadzwoń znajdziemy rozwiązanie.

M4 Ekspert

Biuro inne niż wszystkie

Zauważyliśmy, że wielu z Was nie lubi czekać na klienta, wielu już ma upatrzoną nową nieruchomość, szuka nieruchomości na zamianę lub dostało nieruchomość w spadku, a nawet nie mieszka w okolicy.
Dlatego, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie,  szybkiej, ale uczciwej transakcji ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.
Pamiętaj. Jesteśmy biurem nieruchomości, ale nie oznacza to, że będziesz ponosić dodatkowe koszty, ale  masz pewność, że transakcja jest przeprowadzona w sposób bezpieczny i profesjonalny. Nieruchomości sprzedawane bezpośrednio w biurze zwolnione są z opłaty tytułem pośrednictwa. 

Zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży na uczciwych warunkach? Skontaktuj się

Możesz do nas zadzwonić, ale jeśli nie masz teraz czasu, zostaw kontakt do siebie, a my oddzwonimy w godzinach pracy.

Opinie naszych klientów

Co o nas mówią?

Zapewniamy, że sprzedasz

Bezpośrednio

Sprzedasz swoją nieruchomość bezpośrednio i bez dodatkowych kosztów. Tak, jakbyś wystawiał/a ogłoszenie i czekał na klienta, który zadzwoni. Z tą różnicą, że sprzedasz dużo szybciej i znacznie bezpiecznej.

Bezpiecznie

Wiesz komu sprzedajesz, wiesz do kogo dzwonisz. Transakcja jest przygotowana i przeprowadzona przez nas łącznie ze wszystkimi protokołami zdawczo-odbiorczymi do przepisania mediów. Sprzedajesz realnej firmie z siedzibą w Rynku w Ostrowie. Dużo bezpieczniej niż dzwoniąc do przypadkowych ludzi z ogłoszeń.

Szybko

Nie musisz czekać na klienta, przygotowywać oferty, robić zdjęć, odpowiadać na telefony, prezentować nieruchomości, martwić się jakie dokumenty należy przygotować do sprzedaży. Transakcja może się odbyć już w kilka dni, a my przygotujemy wszystkie dokumenty do notariusza oraz niezbędne dokumenty zdawczo-odbiorcze do dostawców mediów.

Na uczciwych warunkach

Oferujemy korzystne ceny w oparciu o realne ceny transakcyjne podobnych nieruchomości. Zapłatę otrzymasz już po akcie notarialnym. Potrzebujesz więcej czasu na przeprowadzkę? Możesz zostać tak długo jak tego potrzebujesz.

Sprawdź też inne opcje

Mamy o wiele więcej do zaoferowania, sprawdź co jeszcze możemy Tobie zaproponować

Bezpłatna baza nieruchomości

Posiadamy bazę klientów szukających działek, domów i mieszkań. Dodaj bezpłatnie swoją nieruchomość do naszej bazy, a my dopasujemy ją do naszego klienta. Nie szukaj klienta - pozwól, aby to klient znalazł Twoją nieruchomość.

Profesjonalne pośrednictwo

Jeśli masz więcej czasu, ale chcesz uzyskać maksymalną możliwą cenę za swoją nieruchomość - jest to oferta dla Ciebie. Potrafimy sprzedać nawet nieruchomości, które są od kilku lat na rynku. Sprawdź czego się możesz po nas spodziewać.

Kroki błyskawicznej sprzedaży

Zobacz, czego się możesz spodziewać po kontakcie z nami.

Twoje zadania

Kontakt z nami

Skontaktuj się za nami dzwoniąc lub zostawiając numer telefonu do siebie. Tylko tak możemy przejść do następnego kroku.

Dane nieruchomości

Poprosimy Cię o podanie nam kluczowych informacji o Twojej nieruchomości,Akceptacja oferty

Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, dajesz nam zielone światło do dalszego działania. 

Akt notarialny

Spotykamy się w kancelarii notarialnej i tutaj następuje finalizacja sprzedaży i płatność. 

Nasze zadania

Pierwszy i najważniejszy krok

Oddzwonimy do Ciebie, żeby poznać Twoją nieruchomość.

Analizujemy Twoją nieruchomość

Po otrzymaniu informacji na temat Twojej nieruchomości, analizujemy ją i porównujemy z innymi, podobnymi nieruchomości sprzedanymi w tej lokalizacji. Co ważne, opieramy się na realnych cenach transakcyjnych. 

Przedstawiamy ofertę

Jeśli informacje, które otrzymaliśmy od Ciebie są wystarczające – otrzymasz od nas wstępną wycenę. Może się zdarzyć, że będziemy chcieć zobaczyć nieruchomość na żywo. Pozwoli to nam bardziej precyzyjnie przygotować ofertę zakupu. 

Przygotowania do transakcji

W momencie akceptacji naszej oferty zaczynamy przygotowania do transakcji. Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży i wyprowadzce zaczniemy przygotowywać akt notarialny. Jeśli potrzebujesz mieszkać w swoim mieszkaniu lub domu aż znajdziesz nową nieruchomość podpiszemy umowę przedwstępną. 

Na tym etapie będziemy już kompletować dokumenty do sprzedaży, niezbędne zaświadczenia z urzędu miasta, urzędu skarbowego, spółdzielni mieszkaniowej itp. 

Akt notarialny

Spotykamy się w kancelarii notarialnej i tutaj następuje finalizacja sprzedaży i płatność. 

Przekazanie nieruchomości

Przygotowujemy protokół zdawczo-odbiorczy nieruchomości. Pozwoli Ci on rozliczyć się z dotychczasowymi dostawcami mediów oraz spółdzielnią lub wspólnotą mieszkaniową. Nam przyda się ten protokół do sprawniejszego zawarcia nowych umów z dostawcą energii czy gazu. 

SUKCES!

kontakt

Rynek 30, Ostrów Wielkopolski

Pamiętaj o kontakcie

Możemy Ci pomóc tylko wtedy, jeśli się z nami skontaktujesz. Zostaw numer do siebie oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.
lub po prostu zadzwoń teraz