Bezpłatna baza nieruchomości

Zyskaj dostęp do kulis ostrowskiego rynku nieruchomości. Ta baza to dostęp do zdecydowanych klientów których nie znajdziesz na portalach ogłoszeniowych

Jakich nieruchomości szukamy?

Działki budowlane

Poszukujemy działek budowlanych w Ostrowie Wielkopolskim i w okolicy Ostrowa. Nasi klienci mają różne potrzeby, zatem interesują nas zarówno małe działki pod zabudowę jednorodzinną, jak i duże pod zabudowę przemysłową czy wielorodzinną. Zostaw informację o swojej działce w naszej bazie i jeśli będzie spełniała kryteria naszego klienta skontaktujemy się z Tobą.

Mieszkania

Wiele osób poszukujących mieszkania, kieruje kroki do naszego biura. Szukają mieszkań o różnym standardzie i różnej wielkości. Często ich potrzeby są mocno sprecyzowane. Wystarczy, że dodasz swoją nieruchomość do naszej bazy a my dopasujemy ją do klienta, a Ty sprzedasz swoje mieszkanie dużo szybciej.

Domy

Skorzystaj z dziesiątek osób wchodzących do naszego biura i pytających o domy. Wiemy jakich domów szukają, gdzie mają być zlokalizowane, jak duże mają być działki. Może to właśnie Twój dom spełnia te kryteria? Dodaj swój dom do naszej bazy i sprawdź czy pasuje do jednego z naszych klientów.

M4 Ekspert

Dlaczego warto dodać swoją nieruchomość?

Wiele transakcji na rynku nieruchomości odbywa się za kulisami.  Wśród osób kupujących nieruchomości jest cała grupa osób, która nie ma czasu przeglądać ofert w portalach z nieruchomościami. Często są to osoby zapracowane, ale jednocześnie  zdecydowane i właśnie taką grupę klientów reprezentuje nasze biuro. Dodając swoją nieruchomość do naszej bazy, masz szansę trafić do wąskiego grona zdecydowanych klientów, których nie znajdziesz na OTODOM czy OLX. Jeśli, któryś z naszych klientów zdecyduje się kupić Twoją nieruchomość my gwarantujemy, że sprzedaż przebiegnie niezwykle szybko i sprawnie, a Ty nie zapłacisz prowizji dla biura. 

Dla kogo jest bezpłatna baza nieruchomości?

Planujesz sprzedać nieruchomość

Planujesz sprzedać nieruchomość, ale jeszcze nie podjąłeś żadnych kroków. Dodaj bezpłatnie swoją nieruchomość do naszej bazy, być może któryś z naszych klientów szuka właśnie nieruchomości takiej jak Twoja.

Już sprzedajesz

Już sprzedajesz, ale telefon milczy? Możliwe, że przeoczyliśmy Twoją ofertę lub oferta nie wskazała wszystkich walorów, daj nam znać, zaprezentuj swoją nieruchomość. Nasi klienci zazwyczaj nie sprawdzają ofert w Internecie, więc Twoja oferta do nich nie trafiła.

Znasz kogoś kto sprzedaje

Może Twój sąsiad sprzedaje nieruchomość, możesz mu pomóc w sprzedaży. Na pewno ucieszy się, że będzie mógł trafić na zdecydowanego klienta. Daj mu znać o naszej bazie. Dodanie do bazy jest bezpłatne a znacznie zwiększa szansę sprzedaży.

Dodaj bezpłatnie swoją nieruchomość

Dodanie nieruchomości do naszej bazy nic Cię nie kosztuje, a możesz dzięki temu dotrzeć do zdecydowanych klientów. Jeśli nie masz czasu teraz wypełniać formularza? Zostaw kontakt do siebie zadzwonimy później.

* pole wymagane (zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy jeśli będziemy mieli dodatkowe pytania)

Opinie naszych klientów

Co o nas mówią?

Sprawdź też inne opcje

Mamy o wiele więcej do zaoferowania, sprawdź co jeszcze możemy Tobie zaproponować

Błyskawiczna sprzedaż nieruchomości

Szybko - bezpośrednio - bezpiecznie i na uczciwych warunkach. Wybierz tę opcję, jeśli zależy Ci na czasie, mieszkasz daleko, lub masz nową nieruchomość na oku i potrzebujesz gotówki, żeby ją sfinalizować.

Profesjonalne pośrednictwo

Jeśli masz więcej czasu, ale chcesz uzyskać maksymalną możliwą cenę za swoją nieruchomość? Jest to oferta dla Ciebie. Potrafimy sprzedać nawet nieruchomości, które są od kilku lat na rynku. Sprawdź czego się możesz po nas spodziewać.

Jak działa nasza baza nieruchomości

Zobacz, czego się możesz spodziewać po kontakcie z nami.

Twoje zadania

Kontakt z nami

Skontaktuj się za nami. Możesz zadzwonić, napisać na messenger lub zostawić informację o swojej nieruchomości w naszej bazie.

Dane nieruchomości

Jeśli dane o nieruchomości będą niewystraczające, to poprosimy Cię o podanie nam kluczowych informacji o Twojej nieruchomości. Pozwoli to nam lepiej dopasować Twoją nieruchomość do naszych klientów.

Akceptacja oferty

Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, dajesz nam zielone światło do dalszego działania. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akt notarialny

Spotykamy się w kancelarii notarialnej i tutaj następuje finalizacja sprzedaży i płatność. 

Nasze zadania

Pierwszy i najważniejszy krok

Po otrzymaniu zgłoszenia wprowadzimy Twoją nieruchomość do naszej bazy danych i sprawdzimy czy pasuje do oczekiwań jednego z naszych klientów.

Analizujemy Twoją nieruchomość

Wprowadzamy jak najwięcej informacji o Twojej nieruchomości do naszej bazy danych. Sprawdzamy, czy któryś z naszych klientów poszukuje podobnej nieruchomości. Być może na pierwszy rzut oka nie znajdziemy dopasowania, ale potrafimy skutecznie wskazać walory nieruchomości. Znamy naszych klientów i wiemy jakie są ich oczekiwania.

Przedstawiamy ofertę

Jeśli Twoja nieruchomość spełnia kryteria przestawione przez jednego z naszych klientów. Przedstawimy mu ją. Już na tym etapie możesz się spodziewać pierwszej oferty z naszej strony. 

Przygotowania do transakcji

W momencie akceptacji naszej oferty zaczynamy przygotowania do transakcji. Tutaj wiele zależy od rodzaju nieruchomości i warunków uzgodnionych przez obie strony. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na przekazanie nieruchomości, będzie to umowa przedwstępna, ale równie dobrze może to być od razu akt notarialny. 

Na tym etapie będziemy już kompletować dokumenty do sprzedaży, niezbędne zaświadczenia z urzędu miasta, urzędu skarbowego, spółdzielni mieszkaniowej itp. 

Akt notarialny

Spotykamy się w kancelarii notarialnej i tutaj następuje finalizacja sprzedaży i płatność. 

Przekazanie nieruchomości

Przygotowujemy protokół zdawczo-odbiorczy nieruchomości. Pozwoli Ci on rozliczyć się z dotychczasowymi dostawcami mediów oraz spółdzielnią lub wspólnotą mieszkaniową. Nam przyda się ten protokół do sprawniejszego zawarcia nowych umów z dostawcą energii czy gazu. 

SUKCES!

kontakt

Rynek 30, Ostrów Wielkopolski

Dodaj bezpłatnie swoją nieruchomość

Dodanie nieruchomości do naszej bazy nic Cię nie kosztuje, a możesz dzięki temu dotrzeć do zdecydowanych klientów. Jeśli nie masz czasu teraz wypełniać formularza? Zostaw kontakt do siebie zadzwonimy później.

* pole wymagane (zostaw przynajmniej kontakt do siebie, a my oddzwonimy)