Profesjonalne pośrednictwo

Jeśli zależy Ci na na najlepszej sprzedaży nieruchomości, jest to opcja zdecydowanie dla Ciebie

Czego się możesz po nas spodziewać

53% - tyle czasu oglądający spędza w galerii zdjęć

Zdjęcia to pierwsza rzecz, z którą spotka się potencjalny klient, dlatego to jeden z najważniejszych elementów skutecznej sprzedaży.

Dlaczego tak dużą uwagę przykładamy do graficznej strony prezentacji nieruchomości? Zastanów się, lub przypomnij sobie kiedy szukałeś/aś nowej nieruchomości lub samochodu. Setki ofert w portalu ogłoszeniowym. Po 15 minutach przewijania ogłoszeń boli już palec, a Ty nie pamiętasz gdzie było to ogłoszenie, które Ci się podobało. 
Żeby sprzedać dobrze, Twoja oferta musi być zauważona, powinna zatrzymać wzrok, chcieć się „kliknąć”. Na swoim koncie mamy wiele sprzedanych nieruchomości, które były wcześniej od kilku lub kilkunastu miesięcy na rynku, a nikt ich nie kupił bo nie widział ich potencjału. To dzięki odpowiedniej prezentacji nieruchomości szybko znalazły swoich nabywców.

Nie pozwól, aby Twoja nieruchomość była tłem dla innych. Potrafimy sprawić, że na portalu ogłoszeniowym będzie grała pierwsze skrzypce

Poruszamy nieruchomości, żeby pokazać ich cały potencjał

Dlaczego robimy wideo nieruchomości? Z tego samego powodu dlaczego robimy dobre zdjęcia nieruchomości. Pokażemy ją w jeszcze lepszym świetle i dotrzemy do większej liczby potencjalnych klientów. Dzięki wideo klienci już na etapie przeglądania setek nieruchomości zapamiętują Twoją nieruchomość. Zdjęcia, nawet te najładniejsze nie są wstanie pokazać wszystkiego. Dlatego standardem w naszej pracy przy sprzedaży domów i działek są zdjęcia i wideo z drona. Dlaczego opisywać piękną okolicę kiedy można ją pokazać. Krótki obraz zastępuje tysiąc słów. 

Pozwól klientowi podjąć decyzję o zakupie zanim jeszcze przyjedzie do Twojego domu. Prezentacja będzie już tylko formalnością. 

Poruszymy Twoje nieruchomości

Jedno biuro, jedna oferta, jeden cel - najwyższa cena sprzedaży

Powierzyłbyś swoją sprawę prawnikowi działającemu na dwa fronty? 

Dlaczego miałbyś powierzyć sprzedaż najbardziej wartościowej rzeczy, którą posiadasz, komuś kto działa na dwa fronty? Na czyją korzyść będzie negocjował taki pośrednik? Na Twoją czy kupującego? Działając w tylko w Twoim imieniu będziemy negocjować tylko na Twoją korzyść. Dzięki temu nasi klienci uzyskują lepsze wyniki sprzedaży.

Powierz sprzedaż nieruchomości komuś z kim będziesz mieć pewność, że działa w Twoim interesie. 

Za co nas doceniają klienci

Zaangażowanie

To jest to, co nasz wyróżnia na ostrowskim rynku nieruchomości. W naszym biurze nie ilość ofert, a ich jakość ma znaczenie. Dlatego do każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie, poświęcamy im więcej czasu, aby uzyskać najlepsze wyniki sprzedaży.

Wysoką jakość

Profesjonalna sesja zdjęciowa, wideo prezentacje, loty dronem - to standard w naszych ofertach. Dzięki temu Twoja oferta będzie się wyróżniać wśród innych. Takie działania sprawiają, że nieruchomość sprzeda się szybciej i w lepszej cenie. To dzięki temu udało nam się sprzedać kilka nieruchomości, których nie potrafili sprzedać inni.

Nowoczesny marketing

Coś co działało 20 lat temu nie działa już dzisiaj. Marketing nieruchomości przeniósł się z gazety i telegazety do internetu. Wiemy jak wykorzystać to medium w 100%. Jako jedyne biuro w Ostrowie regularnie inwestujemy nasze środki w płatne kampanie reklamowe promujące nieruchomości naszych klientów.

Skuteczność

Skuteczność rozumiemy dwojako. Po pierwsze chcemy sprzedać Twoją nieruchomość możliwie szybko. Ale tylko szybko nie znaczy dla nas dobrze. Oprócz czasu liczy się również cena. Nasi klienci doceniają nas nie tylko za szybką sprzedaż, ale za to, że potrafiliśmy sprzedać ich nieruchomość w dobrej cenie.

Bezpieczeństwo

Istotne dla nas jest, żeby zarówno kupujący jak i sprzedający czuli, że są w dobrych rękach, a transakcja była zabezpieczona z pełnym profesjonalizmem. Zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Dbamy o kompletność dokumentacji oraz przekazanie nieruchomości. Na prezentacji zawsze jesteśmy osobiście.

Postęp

Ciągły rozwój to nasza dewiza. Szkolenia z aktualnych przepisów prawnych, szukanie nowinek zarówno technicznych, jak i w sferze marketingu, jest czymś co nas wyróżnia. Klienci widzą to i doceniają w jaki sposób przygotowujemy ich oferty.

Opinie naszych klientów

Co o nas mówią?

Skontaktuj się

Możesz do nas zadzwonić, ale jeśli nie masz teraz czasu, zostaw kontakt do siebie, a my oddzwonimy w godzinach pracy.

M4 Ekspert

Biuro inne niż wszystkie

Od samego początku postawiliśmy sobie za cel, aby klienci, którzy zdecydują się na współpracę z naszym biurem nieruchomości, zobaczyli, że uczciwa i zaangażowana praca pośrednika nieruchomości pomoże szybciej i korzystniej sprzedać ich mieszkanie, dom lub działkę budowlaną. Jesteśmy obecnie najszybciej rozwijającym się biurem nieruchomości w okolicy. Zaufało już nam wiele osób a pozytywne rekomendacje są dowodem, że nie zawiedliśmy ich zaufania. Twojego też nie zawiedziemy.

Misją naszego biura jest „Zmiana lokalnego rynku nieruchomości – na lepsze”. A naszego hasła: „Biuro nieruchomości, które wyróżnia się na lokalnym rynku” nie nadaliśmy sobie sami. Nadali je nam nasi klienci, którzy jak mantra powtarzają nam je – zaskoczeni, że biuro nieruchomości może pracować w tak pozytywny sposób.

Nasz zespół

Karolina Radziszewska

Karolina jest licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości. Specjalizuje się w rynku wtórnym i nieruchomościach przeznaczonych na cele mieszkaniowe. Doskonale zna się na zawiłościach prawnych i potrafi rozwiązać wiele problemów jeszcze przed sprzedażą nieruchomości. Prywatnie Karolina uwielbia czytać, dzięki temu jest wstanie wyłapać każdą literówkę w dokumentach ;). 

Łukasz Radziszewski

Łukasz jest magistrem inżynierem budownictwa, posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Posada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi inwestycjami budowlanymi. Łukasz specjalizuje się w rynku pierwotnym oraz inwestycyjnym. Z zamiłowania do mediów i marketingu dba również o wizualną oprawę nieruchomości zarówno fotografii, jak i wideo. Łukasz prywatnie pasjonuje się kolarstwem i jak mało kto zna większość dróg gminnych dookoła Ostrowa. 

Kroki do lepszej sprzedaży

Zobacz, czego się możesz spodziewać po kontakcie z nami.

Twoje zadania

Kontakt z nami

Skontaktuj się za nami dzwoniąc do nas lub zostawiając numer telefonu do siebie. Możesz nas również odwiedzić w Ostrowie przy Rynek 30. Tylko tak możemy przejść do następnego kroku.

Dane nieruchomości

Poprosimy Cię o podanie nam kluczowych informacji o Twojej nieruchomości,Podpisanie umowy

Jest to nic innego ja spisanie omówionych warunków współpracy. Od tego miejsca zaczyna się nasza praca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akceptacja oferty

Jeśli oferowana cena jest satysfakcjonująca akceptujesz ofertę, a my działamy dalej.

Akt notarialny

Tego kroku nie możesz pominąć. Musisz się stawić osobiście na akcie notarialnym lub wyznaczyć pełnomocnika. 

Nasze zadania

Pierwszy i najważniejszy krok

Oddzwonimy do Ciebie, chcąc poznać Twoją nieruchomość. Wytłumaczymy również na czym polega współpraca z nami oraz jak wygląda umowa i do czego się zobowiązujemy. Zależy nam, żebyś już na tym etapie czuł się bezpiecznie i otoczony opieką.

Analizujemy Twoją nieruchomość

Analizujemy Twoją nieruchomość pod kątem możliwości promocji, marketingu i sprzedaży. To już na tym etapie wstępnie jesteśmy wstanie określić jak będzie wyglądała promocja i sprzedaż Twojej nieruchomości

Omówienie warunków współracy

Zawsze omawiamy warunki współpracy z naszymi klientami. Zależy nam, żebyś wiedział/a jak są zabezpieczone Twoje interesy, do czego się zobowiązujemy. Jest dla nas niezmiernie ważne, aby sprzedaż Twoje nieruchomości była naszym wspólnym celem. Wspólnie omawiamy też cenę sprzedaży. 

Przygotowanie oferty

Na przygotowanie oferty składa się wiele czynników. Wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową i wideo. Materiał zostaje poddany obróbce. Sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Przygotowujemy opis oferty. Wykonujemy plany nieruchomości. Wszystko po to, aby już w momencie publikacji oferta mogła zachwycać i zwracać sobą uwagę potencjalnych klientów.

Okres po publikacji oferty

Wielu naszych klientów oddaje nam po prostu klucze i to my się zajmujemy resztą. Odbieramy telefony, jeździmy na prezentacje, kompletujemy dokumenty. Jeśli wciąż mieszkasz w swojej nieruchomości, wtedy prezentację uzgodnimy z Tobą. Zawsze osobiście jesteśmy na prezentacji i wiemy kto przychodzi do Twojego domu lub mieszkania. Pracujemy z Twoją ofertą tak długo, aby wzbudzić zainteresowanie nabywców. To na tym etapie padają pierwsze oferty. Jeśli będą mieściły się w ustalonych wspólnie widełkach cenowych. Przekażemy Ci ją, jeśli nie będziemy negocjować aby osiągnąć wynik założony wspólnie. 

Przygotowanie dokumentów

Ten krok zależy od wielu czynników. Czy jest to zakup gotówkowy czy kredytowy. Rodzaj nieruchomości też ma znacznie. Niezależnie od powyższych to my się zajmujemy przygotowaniem umowy przedwstępnej czy kompletowaniem dokumentów do aktu notarialnego. Dostarczymy wszystko notariuszowi, ustalimy dogodny termin aktu.

Akt notarialny

Oczywiście jesteśmy z Tobą na akcie

Przekazanie nieruchomości

Przygotowujemy protokół zdawczo-odbiorczy nieruchomości. Pozwoli Ci on rozliczyć się z dotychczasowymi dostawcami mediów oraz spółdzielnią lub wspólnotą mieszkaniową. Nam przyda się ten protokół do sprawniejszego zawarcia nowych umów z dostawcą energii czy gazu. 

SUKCES!

Sprawdź też inne opcje

Mamy o wiele więcej do zaoferowania, sprawdź co jeszcze możemy Tobie zaproponować

Bezpłatna baza nieruchomości

Posiadamy bazę klientów szukających działek, domów i mieszkań. Dodaj bezpłatnie swoją nieruchomość do naszej bazy, a my dopasujemy ją do naszego klienta. Nie szukaj klienta - pozwól aby to klient znalazł Twoją nieruchomość.

Błyskawiczna sprzedaż nieruchomości

Szybko - bezpośrednio - bezpiecznie i na uczciwych warunkach. Wybierz tę opcję, jeśli zależy Ci na czasie, mieszkasz daleko, lub masz nową nieruchomość na oku i potrzebujesz gotówki, żeby ją sfinalizować.

kontakt

Rynek 30, Ostrów Wielkopolski

Pamiętaj o kontakcie

Możemy Ci pomóc tylko wtedy, jeśli się z nami skontaktujesz. Zostaw numer do siebie oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.
lub po prostu zadzwoń teraz