Sprzedając nieruchomość pamiętaj o protokole zdawczo-odbiorczym

Tylko sporządzając protokół zdawczo-odbiorczy masz pewność, że nie będziesz płacić rachunków za nowego właściciela. Jest dla nas standardem, że uczestniczymy w przekazywaniu nieruchomości naszych klientów oraz przygotowujemy protokół zdawczo-odbiorczy.
Jeśli planujesz sprzedać nieruchomość koniecznie pamiętaj o protokole. Tutaj możesz bezpłatnie pobrać nasz protokół zdawczo-odbiorczy.

Co sprawdzamy?

Spis wyposażenia

Żeby nie było wątpliwości co przechodzi z nieruchomością

Stan Wyposażenia

Aby nie było w przyszłości roszczeń co do stanu wyposażenia w przekazywanej nieruchomości

Przekazane klucze

Aby mieć pewność ile kompletów kluczy i do jakich zamków zostało przekazane

Stan Liczników

Żeby nie płacić rachunków za nowego właściciela

Dlaczego protokół jest ważny?

Sprzedając nieruchomości dla naszych klientów zawsze kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo całego procesu sprzedaży. Przekazanie nieruchomości po podpisaniu aktu notarialnego jest jednym etapów, który pieczętuje sprzedaż. Protokół zdawczo-odbiorczy jest zabezpieczeniem dla obydwu stron, że nieruchomość została przekazana zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Poprawnie sporządzony protokół jest gwarantem braku roszczeń w przyszłości. 

M4 Ekspert Nieruchomości

Może Jednak chcesz żeby ktoś się zajął Całym procesem sprzedaży?

Nie mogłeś lepiej trafić. Jeśli nie masz na to wszystko czasu, my zajmiemy się wszystkim od A do Z

Co o nas mówią?

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, na każde zadane pytanie dostaliśmy wyczerpującą odpowiedź, dzięki temu zakup mieszkania nie był taki stresujący. Pan Łukasz bardzo miła, pomocna i życzliwa osoba. Polecamy i pozdrawiamy 😊

Katarzyna Stasiak

Pani Karolina bardzo nas zaskoczyła na plus (a mieliśmy do czynienia z różnymi biurami nieruchomości wcześniej, niektóre były bardzo miłe, ale nie wszystkie). Przede wszystkim poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszystkiego. Dosłownie wszystkiego. Przy czym sama podsuwa pomysły, na które my byśmy nawet nie wpadli. Jeśli szukacie kogoś, kto nie tylko Wam coś dobrego sprzeda, ale jeszcze bezboleśnie i bezpiecznie przeprowadzi przez cały proces, to właśnie znaleźliście. Wzorowa obsługa klienta. Polecam!

Michał Terajewicz

Zabezpiecz się

Przekazanie nieruchomości niestety nie zawsze jest traktowane poważnie, a to może mieć poważne konsekwencje. Po co Ci protokół zdawczo-odbiorczy?

Zadbaj o prawidłowe wydanie nieruchomości. Pobierz wzór.

Z tym wzorem protokołu nie będziesz musiał/a się martwić czy o czymś nie zapomniałeś/aś. Wypełnisz puste pola, podpiszesz i gotowe.